O Firmie

STG s.c. Poznań
Salon Firmowy Viessmann

Szanowni Państwo,

STGSalon Firmowy Viessmann w Poznaniu prowadzi kompleksową obsługę klientów w zakresie doboru, sprzedaży, montażu i serwisowania systemów ogrzewania. W naszej siedzibie w Poznaniu, mają Państwo okazję bezpośredniego zapoznania się z nowoczesnymi urządzeniami grzewczymi, takimi jak w szczególności kondensacyjne kotły gazowe i olejowe, pompy ciepła oraz kolektory słoneczne.

Salon Firmowy STG s.c. prowadząc od początku swojego funkcjonowania działalność na terenie Poznania i województwa wielkopolskiego, a od wielu już lat także na terenie całego kraju, zrealizował kiladziesiąt inwestycji centralnego ogrzewania w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz użytkowych. Ponieważ koszty ogrzewania budynku stanowią większość jego rocznych kosztów eksploatacji, naszym Klientom oferujemy wyłącznie kompletne systemy grzewcze i wentylacyjne oparte o efektywne i czyste nośniki energii, jak gaz ziemny lub płynny, olej opałowy, drewno.

W szczególności specjalizujemy się w doborze i montażu kotłów grzewczych kondensacyjnych, kotłów olejowych lub opalanych drewnem oraz kolektorów słonecznych i pomp ciepła. Uzupełnieniem systemu grzewczego może być instalacja ogrzewania podłogowego lub grzejniki płytowe i łazienkowe drabinkowe.

System ogrzewania to także konieczność zapewnienia bezpieczeństwa jego pracy – ciągłości w dostarczaniu ciepła, dlatego też we współpracy z firmą Viessmann realizujemy ich serwisową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Serdecznie zapraszamy do naszego Salonu na ul. Biskupińską 43a w Poznaniu.

slide2