Grzejniki i osprzęt

Grzejniki i osprzęt

Zakup grzejników nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać. Musimy mieć na uwadze szereg istotnych elementów, a także wybrać takie urządzenia, które będą pasować do danej instalacji czy do kotła. Nawet materiał wykonania rur będzie odgrywał istotne znaczenie podczas właściwego zakupu.

Warto natomiast zastanowić się nad tym jaka marka będzie u nas przodowała oraz wybrać spośród dostępnych produktów. Nawet jeśli znajdziemy interesujący nas model, dalej musimy pamiętać o tym, aby cena była zadowalająca, a sam sklep gwarantował nam odpowiedni transport oraz wsparcie w przypadku jakiegokolwiek problemu. To właśnie oferuje STG Poznań!

Jaki grzejnik okaże się najlepszy?

Z uwagi na to, że grzejniki mogą być płytowe, drabinkowe czy nawet typowo dekoracyjne, należy przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie czego dokładnie szukamy. Oczywiście określić należy też wykończenie mieszkania, a także materiał użyty do produkcji rur. Jak zapewne się domyślacie, ciężko jest znaleźć najlepszy grzejnik, który cechowałby się uniwersalnością.

Istnieje jednak kilka właściwości, które każdy grzejnik musi spełnić, aby uznać to za rozwiązanie dobre. Przede wszystkim upewnijmy się, że nadciśnienie robocze jest wysokie i wynosi do 10 bar. Oprócz tego, zwróćmy uwagę na temperaturę roboczą. Istnieje kilka typów grzejników, przez co zakres temperatur może się różnić od 90 do 120 stopni Celsjusza. Zastosowanie grzejnika, oprócz tradycyjnego – musi także być dostosowane do pomieszczenia, niekiedy potrzebne są odpowietrzniki, a kiedy indziej samo ogrzewanie. Niezbędne akcesoria zawsze są dołączane do grzejników, a dzięki szeroki wybór, każdy nzajdzie coś dla siebie.

Oprócz tego, bardzo ważna będzie także gwarancja, która to jest pewnego rodzaju zapewnieniem trwałości i solidności wyboru. Warto zapoznać się z pełną ofertą STG Poznań, gdzie przedstawione zostały najciekawsze oferty o świetnych parametrach, które wyróżniają się na tle konkurencji.

Dlaczego warto zakupić grzejniki i akcesoria z naszej strony?

Przygotowana oferta została skompletowana dla użytkowników o zróżnicowanych wymaganiach oraz oczekiwaniach. Wszystkie grzejniki, grzałki, oraz inne akcesoria termostatyczne wyprodukowane zostały w sposób zgodny z certyfikatami europejskimi i spełniają wszystkie normy. Co więcej, ich cena jest przystępna, a kontakt z obsługą bardzo prosty i intuicyjny. Skorzystajcie z oferty sklepu STG Poznań już teraz i wybierzcie grzejniki i akcesoria, które przypadną wam do gustu oraz spełnią wasze wymagania!

Oferta STG zawiera grzejniki łazienkowe, które posiadają głowice termostatyczne ale i również standardowe grzejniki stalowe wyposażone w zawory grzejnikowe.

 

 • Grzejniki Vasco

  Grzejniki Vasco...

  Dekoracyjne grzejniki Vasco...

  Czytaj więcej

 • Grzejniki płytowe

  Grzejniki płytowe...

  Grzejniki płytowe o uniwersalnym podłączeniu do instalacji. Grzejniki firmy Viessmann o spokojnym, naturalnym wzornictwie pasują doskona...

  Czytaj więcej

 • Grzejniki drabinkowe

  Grzejniki drabinkowe...

  Grzejniki drabinkowe – łazienkowe Grzejniki drabinkowe, w wersji Standard i Komfort, zapewniają przyjemne ciepło oraz stanowią ele...

  Czytaj więcej

 • Grzejniki płytowe Plan

  Grzejniki płytowe Plan...

  Grzejniki o gładkiej płycie. Grzejniki VK Plan to niepowtarzalne wzornictwo wyróżnione nagrodą „DesignPlus”. Ich idea...

  Czytaj więcej