Systemy regulacji i komunikacji

Na rynku pojawia się coraz to więcej zaawansowanych urządzeń, które pozwalają nam kontrolować i zarządzać informacjami i danymi dotyczącymi przepływu ciepła w domu. Standardowe głowice termostatyczne o charakterystyce mechanicznej stają się z każdym dniem coraz mniej popularne. Główną zaletą nowoczesnych systemów jest oczywiście ich prostota w działaniu. Jednakże, komfort związany ze zdalnym sterowaniem nie oznacza, że jest to wybór mniej oszczędny.

W tej kategorii opiszemy najciekawsze produkty, które pozwolą nam regulować oraz kontrolować system cieplny w domu. Przedstawione urządzenia charakteryzują się najwyższa klasą wykonania. Co ciekawe, długoletnia gwarancja oraz solidność potwierdzają renomę marek odpowiedzialnych za ich przygotowanie. Sprawdź już teraz czym są te systemy regulacji i dlaczego warto z nich korzystać!

Czym charakteryzuje się dobry system zarządzania ciepłem w domu?

Szukając właściwego urządzenia, należy przede wszystkim pamiętać o naszym komforcie. Z uwagi na dosyć zaawansowane produkty, jakie teraz pojawiają się na rynku, bardzo prosto będzie znaleźć produkt gwarantujący indywidualną regulację. Oznacza to, że będziemy mieli możliwość dostosowania temperatury w każdym pomieszczeniu. Funkcjonalność nie kończy się jednak na tej opcji.

Charakterystyczną cechą systemów regulacji i komunikacji jest także wysoka precyzja działania. Często spotkamy się z urządzeniami, które to cechują się dokładnością do jednego stopnia Celsjusza. Dodatkowo najciekawsze produkty oferują nam moduły z możliwością rozszerzenia w przyszłości, dzięki czemu nie będziemy musieli wymieniać całego sprzętu, lecz zaktualizować oprogramowanie.

Oczywiście wszystkie wymienione powyżej opcje powinny być proste w obsłudze, a cały interfejs oraz sterowanie odbywać się za pomocą nieskomplikowanego menu bądź zdalnie przy pomocy pilota. W dzisiejszej ofercie znajdziemy bardzo ciekawe opcje, które charakteryzują się także bezpieczeństwem, a także szeregiem udogodnień w postaci funkcji rozpoznawania otwartych okien, co ogranicza wydatki na grzanie w przypadku częstego wietrzenia domu.

Sprawdź ofertę systemów regulacji ciepła na STG Poznań!

W katalogu pojawiły się wyselekcjonowane produkty, które charakteryzują się najwyższej jakości wykonaniem oraz wielofunkcyjnością. Dodatkowo sprawdziliśmy ich użytkowość a także wykonanie oraz upewniliśmy się, że posiadają one wszystkie certyfikaty, jakie wydawane są przez europejskie organy.  

Dodatkowo upewniliśmy się, że przygotowana oferta gwarantuje wszystkie niezbędne elementy oraz moduły. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o rekomendowanych systemach, zachęcamy was do kontaktu z obsługą.

 • VITOHOME 300

  VITOHOME 300...

  System zarządzania ciepłem w domu System zarządzania ciepłem w domu Vitohome 300 podnosi komfort w budynku i pozwala obniżyć koszty je...

  Czytaj więcej

 • VITOTRONIC 200-H

  VITOTRONIC 200-H...

  Regulator pogodowy obiegów grzewczych w małych i dużych instalacjach Regulatory Vitotronic zostały zaprojektowane z myślą zar&oa...

  Czytaj więcej