Grzejniki płytowe Plan

Grzejniki o gładkiej płycie.

Grzejniki VK Plan to niepowtarzalne wzornictwo wyróżnione nagrodą „DesignPlus”. Ich idealnie płaska i śnieżnobiała powierzchnia nadaje wyjątkowy charakter pomieszczeniom, dzięki czemu stały się poszukiwanym elementem wystroju wnętrz. Masywna, monolityczna forma grzejników jest dostosowana do wymogów energooszczędnego ogrzewania i doskonale harmonizuje z wieloma koncepcjami architektonicznymi.

Wytwarzane są według specjalnie opracowanej technologii spawania laserowego, dzięki temu są trwałe oraz perfekcyjnie wykończone – brak widocznych spoin i zgrzein. Odporna na zarysowania powierzchnia lakiernicza w kolorze RAL 9016 (biała) jest łatwa w pielęgnacji. Grzejniki dają się łatwo czyścić, co jest bardzo ważne dla alergików.
 

  • podłączenie dolne grzejnika do instalacji
  • łatwy i pewny montaż dzięki zestawom do szybkiego montażu z regulowanymi sprężynowymi wieszakami
  • maksymalna temperatura robocza 110°C
  • nadciśnienie robocze do 10 bar

 

Grzejniki płytowe i łazienkowe 2013 – prospekt z cenami, plik PDF 4,10 MB >>

Certyfikaty

ISO 9001, ISO14001, CE, „Błękitny Anioł”, EU Standard
Wzornictwo grzejników Plan wyróżnione nagrodą „DesignPlus”

Więcej…

Viessmann – krótki portret >>

 

Szanowni Klienci!

 

Stanęliśmy w obliczu niecodziennej sytuacji . z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, wdrożyliśmy specjalne procedury w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników.

Z tego względu kontakt z nami w najbliższych dniach może być utrudniony i  dlatego w pierwszej kolejności zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji, na bieżąco śledzimy sytuację i służymy profesjonalną pomocą. W trosce o Państwa bezpieczeństwo dostosowujemy się do okoliczności oferując m.in. możliwość odbycia telekonferencji.

 

Pozostańmy w kontakcie:

Łukasz: 512-014-334

Krystian: 512-014-336