Portfolio Category: Grzejniki i osprzęt

Grzejniki płytowe

[singlepic id=670 w=320 h=240 float=left]Grzejniki płytowe o uniwersalnym podłączeniu do instalacji.

Grzejniki firmy Viessmann o spokojnym, naturalnym wzornictwie pasują doskonale zarówno do biur, jak i pomieszczeniach mieszkalnych. Szeroki asortyment i duża wydajność cieplna przy umiarkowanej cenie czynią je uniwersalnym rozwiązaniem dla ogrzewania pomieszczeń we wszystkich typach budynków. Dzięki przemyślanej konstrukcji sprawdzają się...

Czytaj więcej

Grzejniki drabinkowe

[singlepic id=670 w=320 h=240 float=left]Grzejniki drabinkowe - łazienkowe

Grzejniki drabinkowe, w wersji Standard i Komfort, zapewniają przyjemne ciepło oraz stanowią element wyposażenia wnętrza:

  • Standard prosty – z prostymi rurami poziomymi, kolor biały
  • Standard typ łukowy – z łukowymi rurami poziomymi, kolor biały
  • Komfort prosty – z prostymi rurami poziomymi, kolor...
Czytaj więcej

Grzejniki płytowe Plan

[singlepic id=660 w=320 h=240 float=left]Grzejniki o gładkiej płycie.

Grzejniki VK Plan to niepowtarzalne wzornictwo wyróżnione nagrodą „DesignPlus”. Ich idealnie płaska i śnieżnobiała powierzchnia nadaje wyjątkowy charakter pomieszczeniom, dzięki czemu stały się poszukiwanym elementem wystroju wnętrz. Masywna, monolityczna forma grzejników jest dostosowana do wymogów energooszczędnego ogrzewania i doskonale harmonizuje z wieloma koncepcjami architektonicznymi.

Wytwarzane są według specjalnie opracowanej...

Czytaj więcej

 

Szanowni Klienci!

 

Stanęliśmy w obliczu niecodziennej sytuacji . z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, wdrożyliśmy specjalne procedury w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników.

Z tego względu kontakt z nami w najbliższych dniach może być utrudniony i  dlatego w pierwszej kolejności zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji, na bieżąco śledzimy sytuację i służymy profesjonalną pomocą. W trosce o Państwa bezpieczeństwo dostosowujemy się do okoliczności oferując m.in. możliwość odbycia telekonferencji.

 

Pozostańmy w kontakcie:

Łukasz: 512-014-334

Krystian: 512-014-336