Portfolio Category: Kolektory płaskie

VITOSOL 300-F

[singlepic id=328 w=320 h=240 float=left]Wysokosprawny płaski kolektor słoneczny z przykryciem ze szkła antyrefleksyjnego.

Vitosol 300-F oferuje maksymalną wydajność cieplną. Konstrukcja kolektora bazuje na ponad 30-letnim doświadczeniu firmy Viessmann w produkcji kolektorów słonecznych, jednocześnie wykorzystuje najnowsze osiągnięcia techniki. Vitosol 300-F oparty jest na sprawdzonej konstrukcji kolektora Vitosol 200-F, jednocześnie wprowadza całkiem nowy standard sprawności kolektorów płaskich dzięki...

Czytaj więcej

VITOSOL 200-F

[singlepic id=323 w=320 h=240 float=left]„Bardzo dobry” płaski kolektor słoneczny, do montażu pionowego lub poziomego.

Najwyższej jakości płaski kolektor słoneczny o ponadprzeciętnych uzyskach ciepła – często wyższych od kolektorów próżniowych o podwójnym przeszkleniu. Vitosol 200-F uzyskał ocenę „bardzo dobry” w teście porównawczym Fundacji Warentest (najwyższa ocena spośród 12-stu badanych kolektorów).

Vitosol 200-F przez cały rok zapewnia skuteczne wykorzystanie...

Czytaj więcej

VITOSOL 100-F

[singlepic id=310 w=320 h=240 float=left]Efektywny płaski kolektor słoneczny w atrakcyjnej cenie, do montażu pionowego lub poziomego.

Vitosol 100-F jest kolektorem słonecznym o wysokiej efektywności pracy przy szczególnie atrakcyjnej cenie inwestycji. Polecany do ogrzewania ciepłej wody użytkowej oraz wody w basenach kąpielowych.

Uniwersalne zastosowanie kolektora umożliwia jego montaż pionowo lub poziomo, na płaskich i pochyłych dachach oraz montaż...

Czytaj więcej

 

Szanowni Klienci!

 

Stanęliśmy w obliczu niecodziennej sytuacji . z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, wdrożyliśmy specjalne procedury w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników.

Z tego względu kontakt z nami w najbliższych dniach może być utrudniony i  dlatego w pierwszej kolejności zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji, na bieżąco śledzimy sytuację i służymy profesjonalną pomocą. W trosce o Państwa bezpieczeństwo dostosowujemy się do okoliczności oferując m.in. możliwość odbycia telekonferencji.

 

Pozostańmy w kontakcie:

Łukasz: 512-014-334

Krystian: 512-014-336