Portfolio Category: Kolektory próżniowe

VITOSOL 300-T

[singlepic id=301 w=320 h=240 float=left]Próżniowy kolektor słoneczny o maksymalnej efektywności pracy, działający na zasadzie „Heatpipe” z odcięciem termicznym

Vitosol 300-T jest próżniowym kolektorem rurowym o maksymalnej efektywności pracy – w idealnych warunkach przemienia energię słoneczną w użyteczne ciepło grzewcze ze sprawnością 80,2% (sprawność optyczna). Skutecznie pozyskuje nawet najmniejsze promieniowanie słoneczne i efektywnie wykorzystuje do wspomagania ogrzewania budynku,...

Read More

VITOSOL 200-T

[singlepic id=296 w=320 h=240 float=left]Wysokosprawny próżniowy kolektor słoneczny działający na zasadzie „Heatpipe”, do montażu w dowolnym położeniu.

Próżniowy kolektor rurowy o wysokiej skuteczności pozyskiwania ciepła ze słońca, niezależenie od sposobu jego ustawienia. Efektywnie wykorzystuje nawet najmniejsze promieniowanie słoneczne do wspomagania ogrzewania budynku, ogrzewania wody użytkowej, wody w basenach kąpielowych oraz do produkcji ciepła technologicznego.

Vitosol...

Read More

 

Szanowni Klienci!

 

Stanęliśmy w obliczu niecodziennej sytuacji . z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, wdrożyliśmy specjalne procedury w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników.

Z tego względu kontakt z nami w najbliższych dniach może być utrudniony i  dlatego w pierwszej kolejności zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji, na bieżąco śledzimy sytuację i służymy profesjonalną pomocą. W trosce o Państwa bezpieczeństwo dostosowujemy się do okoliczności oferując m.in. możliwość odbycia telekonferencji.

 

Pozostańmy w kontakcie:

Łukasz: 512-014-334

Krystian: 512-014-336