Portfolio Category: Kotły wiszące

VITODENS 100-E do zabudowy w ścianie

[singlepic id=151 w=320 h=240 float=left]Dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny do zabudowy w ścianie: z palnikiem MatriX, powierzchnią wymiany ciepła Inox-Radial, regulatorem sterowanym pogodowo lub temperaturą pomieszczenia. Moc grzewcza: od 7,9 do 26/27,3 kW Vitodens 100-E jest efektywnym kotłem kondensacyjnym polecanym szczególnie do ogrzewania mieszkania lub małego domu jednorodzinnego, gdzie nie ma miejsca na typowy kocioł wiszący. Specjalna konstrukcja kotła umożliwia jego...
Czytaj więcej

VITODENS 300-W

[singlepic id=63 w=320 h=240 float=left]Najlepszy wiszący kocioł kondensacyjny, o maksymalnej wydajności i bezpieczeństwie eksploatacji: z palnikiem MatriX, powierzchnią wymiany ciepła Inox-Radial, układem kontroli spalania Lambda-Pro-Control, systemem diagnostycznym S.M.A.R.T., regulatorem pogodowym lub sterowanym temperaturą pomieszczenia. Moc grzewcza: od 1,9 do 35 kW Vitodens 300-W jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających kotła z „najwyższej półki”: wyjątkowo oszczędnym, niezawodnym i...
Czytaj więcej

 

Szanowni Klienci!

 

Stanęliśmy w obliczu niecodziennej sytuacji . z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, wdrożyliśmy specjalne procedury w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników.

Z tego względu kontakt z nami w najbliższych dniach może być utrudniony i  dlatego w pierwszej kolejności zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji, na bieżąco śledzimy sytuację i służymy profesjonalną pomocą. W trosce o Państwa bezpieczeństwo dostosowujemy się do okoliczności oferując m.in. możliwość odbycia telekonferencji.

 

Pozostańmy w kontakcie:

Łukasz: 512-014-334

Krystian: 512-014-336