Serwis

serwis3

Wszyscy pracownicy serwisu posiadają komplet narzędzi pozwalający na naprawy oraz montaż poszczególnych podzespołów kotłów i podgrzewaczy wody. W skład nich wchodzą komplety kluczy, wkrętaków, elektronarzędzia, oraz specjalistyczne narzędzia serwisowe do prac przy urządzeniach kotłowych.

Samochody serwisowe wyposażone są w zestaw niezbędnych części zamiennych liczący około 700 pozycji. Zawiera on elementy i podzespoły automatyki, palników, oraz wyposażenia kotłów firmy Viessmann produkowanych od lat 80 -tych do chwili obecnej. Gwarantuje to stuprocentową skuteczność w realizacji zleceń serwisowych.

Podstawą sprawnie przeprowadzonych prac jest właściwa i precyzyjna diagnostyka urządzenia. Jest ona przerowadzana przy użyciu odpowiednich urządzeń elektronicznych. Należą do nich : wysokiej klasy analizator spalin, elektroniczne mierniki ciśnienia i temperatury, multimetr do pomiarów elektrycznych, oraz przenośny laptop wraz z oprogramowaniem diagnostycznym do regulatorów i systemu zdalnego nadzorowania pracy kotłowni.

serwis24

  • Obsługa wspólnot mieszkaniowych, firm i klientów indywidualnych
  • Stałe umowy serwisowe
  • Uruchomienia, przeglądy, naprawy
  • Kotły gazowe, kolektory słoneczne, pompy ciepła, sprzedaż, montaż, serwis
Biuro Obsługi Klienta
ul. Gdyńska 31/33, Poznań
PN – PT 8.00 – 16.00
Sobota 8.00 – 12.00
Email: 24@serwis-24.pl
Tel: +48 691 24 24 24