Portfolio Category: Systemy regulacji i komunikacji

VITOHOME 300

[singlepic id=685 w=320 h=240 float=left]System zarządzania ciepłem w domu

System zarządzania ciepłem w domu Vitohome 300 podnosi komfort w budynku i pozwala obniżyć koszty jego ogrzewania. Za pomocą systemu centralnego sterowania automatyką domową można nastawiać temperaturę dla każdego pomieszczenia indywidualnie, zgodnie z preferencjami i rytmem życia mieszkańców. Daje to znacznie wyższy komfort i obniża zużycie energii,...

Czytaj więcej

VITOTRONIC 200-H

[singlepic id=679 w=320 h=240 float=left]Regulator pogodowy obiegów grzewczych w małych i dużych instalacjach

Regulatory Vitotronic zostały zaprojektowane z myślą zarówno o użytkowniku, jak i instalatorze-serwisancie systemów grzewczych. Są przyjazne w montażu, ale także w codziennej obsłudze i podczas prac serwisowych.
Szeroki zakres oferowanych typów zapewnia możliwość zastosowania regulatorów dla każdego obiektu, od mieszkania czy domu jednorodzinnego,...

Czytaj więcej

 

Szanowni Klienci!

 

Stanęliśmy w obliczu niecodziennej sytuacji . z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, wdrożyliśmy specjalne procedury w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników.

Z tego względu kontakt z nami w najbliższych dniach może być utrudniony i  dlatego w pierwszej kolejności zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji, na bieżąco śledzimy sytuację i służymy profesjonalną pomocą. W trosce o Państwa bezpieczeństwo dostosowujemy się do okoliczności oferując m.in. możliwość odbycia telekonferencji.

 

Pozostańmy w kontakcie:

Łukasz: 512-014-334

Krystian: 512-014-336